12h vytrvalostní charitativní závod 2021

 

Vítěznou posádkou se stal tým CRC Endurance Team Red s č. 2 ve složení Jakub Jánský, Víťa Česnek a Lukáš Sprušanský, kteří zvládli deštivé podmínky na trati v belgickém Circuit de Spa-Francorchamps nejlépe a během 12 hodin obkroužili celkem 275 kol.

Co je ale až neuvěřitelné je, že se Vám podařilo na podporu projektu Počítače dětem vybrat celkem 39 561 Kč a my Vám všem nesmírně děkujeme!!!

A aby toho nebylo málo, tak tým Štefaník Motorsport ve složení Ludvík Štefaník a Adam Jedlička věnuje za každých 10 kol, které jejich vůz obkroužil na trati ve SPA jeden počítač pro děti do Karlovarského kraje. Celkem se tomuto týmu podařilo odjet 235 kol, což znamená, že do Karlovarského kraje poputuje 23 počítačů.

Vylosovaní výherci odměn za podporu se stali Jakub Horký, Petr Šlachta a Kateřina Marečková. Gratulujeme

Speciální cenu za TOP donate ve výši 10 000 Kč si měli odnést pánové z týmu Trained Monkey Modding , kteří ale svou odměnu věnovali také do projektu Počítače dětem .

Další podrobnosti o předání finančních prostředků a daru od Štefaník Motorsport nadaci It people Vám přineseme co nejdříve. DĚKUJEME !!!

 

I. ročníku se zúčastnilo celkem 75 závodníků, kteří vytvořili 27 posádek.